Trener Łukasz Choiński

Jestem instruktorem rekreacji ruchowej o specjalnosci fitness, trenerem personalnym, doradcą dietetycznym i szkoleniowcem fitness z ponad 15-letnim stazem. Ukończyłem studia na Politechnice Śląskiej w Gliwicach na kierunku Automatyka i Robotyka ze specjalnością Biomechanika i Sprzęt Medyczny.

 

Stacjonuje na śląsku gdzie mieszkam i pracuje. Przez te wszystkie lata pomagalem niezliczonej ilości osób w pracy nad ich wymarzoną sylwetką w Polsce a wcześniej zagranicą (zarówno jesli chodzi o redukcje tkanki tłuszczowej, jak i budowę masy mięśniowej) w podejściu indywidualnym oraz podczas zajęć grupowych, czasem trenując nawet 300 osób na raz. Jestem też szkoleniowcem i prezenterem fitness współpracując wcześniej z Inka Szymanski Fitness School a obecnie współtworząc szkołe instruktorów fitness FitAcademy.pl.

 

Tworzę skuteczne programy treningowe i plany dietetyczne, o czym przekonały się setki moich podopiecznych. Oczywiście nie zapominam o własnym rozwoju, biorąc udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach.

 

Bardzo interesuje mnie psychologia, a w szczególności zmiana nawyków i motywacja, które to są głownymi czynnikami decydującymi o sukcesie w kształtowaniu sylwetki. Kreowanie siebie tak na prawdę zaczyna się w głowie.

 

Jeśli Twoje zdrowie, sylwetka i samopoczucie są dla Ciebie ważne i chciałabyś je poprawić lub utrzymać w świetnej formie – to gorąco Cię zapraszam do dołączenia do mojej społeczności.

Grupa FitMafia – dołącz – https://www.facebook.com/groups/236607756808519/
Kanał na YouTube – zasubskrybuj – http://bit.ly/YouTube_TrenerLukaszChoinski Instagram – obserwuj – https://www.instagram.com/trenerlukaszchoinski/
A w celu pogłębienia Twojej wiedzy na temat odchudzania i kreowania sylwetki polecam Ci pobrać mojego bezpłatnego Ebooka – “7 Kroków do Szczuplejszej Sylwetki” – ze strony http://www.trenerlukaszchoinski.pl

Doświadczenie poparte licznymi dyplomami i certyfikatami

Doświadczenie

Pasja

Zaangażowanie